horoskop

Byk - horoskop tygodniowy

od dnia 10 listopada 2014 do 16 listopada 2014

szczegóły horoskopu:

Byk

Wpływ Księżyca oraz planety Wenus nieznacznie odbije się na osobach urodzonych pod znakiem Byka. Większość zdobędzie to co zaplanowała. Ale należy się pilnować, aby nie przeoczyć okazji. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 28. W czasie najbliższych wakacji, najlepiej zrelaksujesz się podczas aktywnego wypoczynku, dlatego też zamów sobie miejsce już teraz, aby ubiec innych.

Egzaltacja Jowisza w znaku Byka która niedawno się wydarzyła już teraz wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nadszedł dzień, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten czas. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania.

Horoskop dla drugiej połowy

Baran Urodzeni pod znakiem Barana wreszcie nadrobią tyły w tematach powiązanych ze zdrowiem. Ten termin będzie sprzyjał zawieraniu nowych znajomości. Pomimo trudności budżetowych nie opłaci się stracić wiary w swoje możliwości, to zdecydowanie stan chwilowy. ... więcej »

Byk Pozytywnym sygnałem będzie roślina w szufladzie osoby, której nie lubisz. ... więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ... więcej »

Rak Serdeczne słowa będą ci wkrótce bardzo potrzebne. Trzymaj się z daleka Raka, bowiem to nie jest twój przyjaciel. Pamiętaj, aby nie poganiać biegu wydarzeń, bowiem wszystko ma swój czas. ... więcej »

Lew O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej »

Panna W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej »

Waga Osobiście przekonasz się, że wyciąganie pochopnych wniosków nie przynosi korzyści. Nareszcie sprawy domowe pójdą właściwym torem. Zainwestuj w mieszkanie bowiem jest na to świetny czas. ... więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. ... więcej »

Strzelec Trzymaj fason, ponieważ będziesz teraz pod obserwacją. W pracy pod lupę pójdą nie twoje kwalifikacje lecz zaangażowanie. Bez względu na to jaki sprawy obiorą obrót, zostań sobą. ... więcej »

Koziorożec W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania o tej porze. ... więcej »

Wodnik Wpływ Księżyca oraz planety Mars nieznacznie odbije się na osobach urodzonych pod znakiem Wodnika. Większość zdobędzie to co zaplanowała. Aczkolwiek należy baczyć, aby nie przegapić okazji. ... więcej »

Ryby Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. ... więcej »

Zobacz horoskop sprzed roku

Byk ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. We wtorek wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania o tej porze. ...
więcej »

Zobacz poprzedni horoskop

Ubiegły miesiąc może nie należał do najlepszych. Niemniej jednak nadchodzący będzie znacznie korzystny. Dlatego też nie przebywaj wyłącznie w miejscu, tylko żyj!. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ...
więcej »

Zobacz nastepny horoskop

Bykowi zazwyczaj pasuje stabilizacja. Ale na tą chwilę czekają cię gruntowne przemiany i zmienisz swój codzienny tryb życia. Wyjście do kina powinno poprawić twój smętny nastrój. W czasie najbliższych wakacji, najlepiej zrelaksujesz się podczas aktywnego wypoczynku, dlatego, zarezerwuj sobie nocleg jak najszybciej, aby nie myśleć później o tym. ...
więcej »

zobacz horsokop za rok

W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. Bykowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej »